....................................Domov .............................Nechty ............................Kozmetika.........................Makeup............................Random

piatok 23. decembra 2016

Balea - sprchový+telový krém

Ahojte! Dneska vám prinášam niečo ,čo som dostala od mojej drahej kamošky k Vianociam  a musela som sa svami o to podeliť ešte pred Vianocami .  Neviem, či to vedela alebo nevedela, ale milujem sprcháče balea od dm-ky :) A teda tento rok ma potešila limitovaným balíčkom od BALEI v ktorom sa nachádzal sprchový gél, telové mlieko a hubka do sprchy !
Milujem limitované veci a touto baleou to naozaj trafili tentokrát! Určite viacerý poznáte tento sprchový gél , je ich viac druhov , ja som ich už asi všetky skúsila a neviem s nimi prestať! Sú neskutočné! Tento balíček má krásne balenie , prepáčte to som vám nevedela odfotiť už , ale v krásnej krabičke to bolo zabalené ,kde sa nachádzali tieto tri produkty, nielenže tie produkty maju dobré vône ,ale už len to balenie vás očarí !Sprchový som ešte neskušala ale krém som si hneď musela vyskúšať a môžem vám povedať ,že aj po niekoľkých hodinách som ho na sebe cítila , pokožku som mala príjemnú hebkú a čo je najhlavnejšie pleť mi ju rýchlo vsiakla čiže som ju nemala vôbec lepkavú!Myslím si ,že je to výborný nápad ako darček , viem, že už len jeden deň do Vianoc ale ak náhodou ste natom tak zúfalo ,že ešte pre niekoho nemáte alebo chcete nejaký darček doplniť niečím, toto je výborný výber, nájdete ho v každej dm drogéri a myslím si ,že aj po Vianociach ! Môžem vám ho len a len odporúčať! :)

Žiadne komentáre: