....................................Domov .............................Nechty ............................Kozmetika.........................Makeup............................Random

sobota 17. decembra 2016

Random : predvianočný deň ♥

Ahojte, ako trávite vy tieto predvianočné dni? Ja neskutočne si užívam dni ,keď môžem byť doma a to je jedine cez víkendy, kedže študujem v Bratislave a väčšinu času trávim tam. Samozrejme ľúbim Bratislavu a ľúbim tam byť ,ale ako sa hovorí "všade dobre, doma najlepšie!" :) Nič nenahradí ten pocit ,keď sa vám ráno rozlepia ospalé oči a zistíte, že ste doma, vo svojej posteli je 10 hodín a vy stále v posteli. Moje rána doma vyzeraju väčšinou takto :) spravím si dobré latéčko, chytím nejaký dobrý časopis alebo knihu sadnem pred telku a užívam si tú atmosféru domova :) A to už ani nehovorím o tom ,keď prichádzajú Vianoce, doma vianočná atmosféra, vonku zima a vy doma môže sedieť s teplým čajom, kakaom alebo dobrou kávou ! :) Ach a keby ešte ten náš sneh padal, ale čo už ovplyvniť to nevieme. Neviem ako ste stým ,vy ale ja milujem ked je počas zimi vonku mráz, zamračeno , uprednostňujem skôr takéto počasie ako keby malo slnko svietiť a vidieť ,že ide teplomer skoro do plusu , podľamna nech slnko svieti cezleto a nie pred Vianocami ! :) No hej, toto sú také moje ideálne predvianočné stavy ! :P  Vy sa máte ako takto pred Vianocami ? :)  Už máte stromček ozdobený ? My už máme a teším sa ako malé dieťa

utorok 13. decembra 2016

bh-cosmetics štetce


Ahojte, dneska som vám priniesla niečo ,čo vám môže pomôcť ohľadom líčenia. Veľa z vás si určite dáva otázku ,čo by bolo to najlepšie na nanášanie make-upu , a keď sa už aj rozhodnete neviete si vybrať. Ja som vám tentokrát priniesla tieto krásne štetce od bhcosmetics.


Sú to výborné a kvalitné štetce za výborné ceny. Štetce sú syntetické , a krásne sa s nimi dá pracovať ! Dá sa s nimi nanášať tekutý make-up , prášky ,tiene. Sada obsahuje 10 štetcov. Každý štetec je určený na niečo iné ale myslím si ,že každý si svoje štetce používa tak ako chce a nato, načo sú mu najpohodlnejšie a najvhodnejšie !


Ale ak vás zaujíma, sada obsahuje tie najzákladnejšie štetce ktoré odporúčam každému a to je 1.)štetec na tekutý make-up ,2.) štetec na krémové kontúrovanie , 3.)štetec na púdrové kontúrovanie,4.) štetec na púder ,5.)väčší štetec na korektor a 5 menších štetcov ,ktoré ja osobne  používať na nanášanie očných tieňov a blendovanie  a takisto sa medzi nimi nachádza 1 menší štetec na korektor.

               ŠTETCE NA KONTUROVANIE, PUDER, KOREKTOR,MAKE-UP

                            MENŠIE ŠTETCE NAPRÍKLAD NA OČNÉ TIENE 


Ak by vás štetce zaujali tu www.bhcosmetics.sk si viete pozrieť ich stránku a hneď aj objednať , myslím si, že sa to zíde aj ako výborný darček pre priateľku, kamošku ,maminku alebo sestru !  No čo baby vy už máte svoje štetce ? alebo s čím je vám pohodlnejšie líčiť sa ?

nedeľa 11. decembra 2016

VOLUME MILLION LASHES FELINE

Ahojte, Dnes vám prinášam konečne niečo ohľadom líčenia ,čo je moja jedna z najväčších srdcoviek. Dnešný produkt bude od značky Loréal Paris a tým je "Volume million lashes feline" špirála.

Táto špirála má svoje výhody aj nevýhody. Začala by som s výhodami. Ako vieme loreál má celkom drahú kozmetiku , a či sa do nej oplatí investovať ? Áno oplatí . Môj prvý produkt od Loréalcosmetics bola táto špirála.
Táto špirála je krásne pigmentovaná , keďže sú spiráli ,ktoré majú skôr velmi tmavo modrastý odtieň, táto má však krásny čierný a po nanesení na mihalnice vám krásne zvýrazní oči, ľahko sa nanáša aj na spodné mihalničky, kedže jej kefka má dve strany jednu s dlhšími štetinkami a druhú s menšími s ktorou sa krásne dá naniesť farba na mihalnice.


Menšími chybičkami krásy sú, že kefka naberá strašne veľa farby na seba ,čo môže spôsobiť, že sa mihalnice tým padom zlepia, a druhým je, že treba si dávať pozor na to, že dlhšie trvá kým sa špirála zaschne , takže sa može stať ,že čo všetky dievčatá neznášame tak si nájdeme menšie machuľky pod očami ak nepočkáme kým špirála dôkladne neuschne :) Celkovo so špirálou som spokojná, jej výdrž je výborná ! :)

                                                                        PRED
                                                                       PO