....................................Domov .............................Nechty ............................Kozmetika.........................Makeup............................Random

sobota 4. februára 2017

Mixa výživný krém s púpalkovým olejčekom

Ahojte! Dneska vám prinášam jeden dobrý typ na hydratáciu tváre. Veľa dievčat má problém ,aký krém má na svoju pleť použiť ,keďže nemáme rovnakú pleť všetky a každej pleti vyhovuje niečo iné. Vieme ,že niektoré máme mastnejšiu pleť, niektoré suchú a niektoré zmiešaný typ pleti.  Ja vám tentokrá ukážem krém, ktorý používam ja osobne a vyhovuje mi najviac. Ide o krém francúzskej značky "Mixa".


Dlho som hľada ten správny krém pre svoju pleť. Moja pleť je skôr zmiešaného typu, kedže v T zone je mastnejšia a na iných oblastiach normálna. Skúšala som hydratačné denné aj nočné krémy od rôznych značiek ako bol garnier, loreal, a podobne. Nehovorím ,že mi niektoré nevyhovovali ,no pri každom som dosiahla taký bod, kedy som krémy musela vymeniť, pretože mi ju pleť už neprijímala a robili sa mi vyrážky. Vtedy som sa rozhodla pre krém Mixa , vtedy to bola značka od ktorej som žiadnu kozmetiku predtým nepoužívala .

Tento typ krému som vyskúšala na odporúčanie mojej maminy. Moja mama má suchú pleť a ja ako viete zmiešanú až normálnu. No môžem vám povedať že krém vyhovuje obidvom z nás . Veľa dievčat sa obracia na kozmetiku stým, že idem skúšať od najlacnejšieho a uvidím. No je to tá najväčšia chyba, nehovorím ,že lacnejšia kozmetika je zlá, pretože aj ja mám také veci ktoré patria medzi lacnejšiu kozmetiku a predsa mi naozaj vyhovujú. No u mixi je to skôr ten zlatý stred. Je to dostupná cena, a môžem vám povedať že za tú cenu naozaj stojí!Tento typ krému od Mixi obsahuje púpalkový olejček, ktorý bohato hydratuje a vyživuje pleť. Mixa je taktiež značky ktorá nemá vo svojich výrobkoch farbivá, parabény a alkohol .Preto dievčatá neváhajte a ak práve hľadáte niečo na svoju tvár, šup do obchodu a vyskúšajte ! :)


Vy aký krém používate ? budem rada ak mi dáte nejaké typy čo vy používate a čo vám vyhovuje najviac :) Pekný deň vám prajem a vidíme sa nabuduce!  :)

streda 1. februára 2017

EZO - bahenná maska s výťažkami z Aloe Vera

Ahojtee ! :) Hlásim sa vám po doosť dlhej dobe, keďže u mňa bolo zvykom vám čo najčastešie postovať články ,ktoré by vás mohli zaujímať no poslednú dobu sa mi to vymklo z rúk. Prepáčte, ale ako mnohé z vás poznáte skúškové obdobie, no tak premohlo to aj mňa a veľa času som nemala venovať sa aj stránke . Ale už asi 5 dní voľna som prespala a odpočívala a nabrala nové nápady s ktorými sa s vami rad podelím. Ako som vám hovorila, týchto 5 dní po skúškovom som venovala hlavne sebe a aby som si trošku odpočinula a vyspala sa. 

Takisto som si dala  jeden maximálne relaxačný deň, kedy som použila moju najnovšiu obľúbenú masku a to je maska od značky EZO . Neviem či ste o tejto značke alebo produkte počuli. Dá sa zakúpiť v dm drogériách. Ide o bahennú masku s výťažkami z Aloe Vera. Zo začiatku som si myslela, že maska mi bude pokožku vysušovať.  


Napriek tomu som si ju kupila keďže v T zone mám tak či tak trošku mastnejšiu pleť ,čiže mi táto maska len prospeje. No maska ma veľmi príjemne prekvapila. Maska sice trošku vysušuje pleť, ale moja pleť bola po nej tak hydratovaná a jemná ,že mi stačilo po nej dať trošku hydratačného krému na tvár a moja pleť bola minimálne na týždeň uplne vyživená. 


Mám veľa obľúbených masiek ,ale musím povedať ,že táto patrí medzi tie naozaj najobľúbenejšie a dávam si ju asi načastejšie. Na tvári si ju nechávam pôsobiť 20 minút a potom ju zmyjem s vlažnou vodou. Môžem vám ju baby len a len odporúčať je to fakt super maska a podľamna aj vám sa zíde doma ;)