....................................Domov .............................Nechty ............................Kozmetika.........................Makeup............................Random

sobota 11. februára 2017

Dream- telové mlieko

Ahojte baby ! :) Máte problém, alebo práve rozmýšlate aké telové mlieko by ste si kúpili ? No ja som sa rozhodla ,že sa podelím s vami o svôj najväčší favorit ! A to hovorím úplne najväčší . Ide o telové mlieko od Avonu - Dream !  Týchto krémov má Avon strašne veľa druhov. A tá vôňa , no neskutočné niečo. 
Milujem tento telový krém ,pretože krásne hydratuje pokožku, a takú vôňu dá pleti ,že pred rande (keď už ide ten Valentín) baby je to najlepšia voľba budete mať prirodzenú neprehnanú užastnú vôňu pleti , čím očaríte svoju polovičku ;) 


Samozrejme ako píšem, že majú fakt super vôňu, je to preto, keďže tieto telové mlieká sú akokeby "napodobneninami" k svojim parfémom . Preto stačí sa ním natret a budete voňať celý deň a to ste si naseba parfém ani nedali ;)  Pokožka po nej nieje mastná, krásne ju vsiakne a hovorím ,dodá pleti prijemnú vôňu ;)

Pripnem vám SEM taký set v ktorom máte aj parfém aj toto užastné telové mlieko . Možem vám baby povedať že ked si raz takéto telové mlieko zaobstaráte myslím že sa toho už nikdy nezbavite :) Ja si ho kupujem vždy a vždy dokola keď sa mi minie.

Vy ste ho neskúšali ? :) alebo niektorý z týchto telových mliek? Ja dávam tomuto telovému mlieku z 10 bodov 10 , bez pochýb ! :) 

streda 8. februára 2017

Batiste- suchý šampón

Pekný jarný deň dievčatá ! :) tento týždeň som si kúpila jeden výrobok na vlasy. Nekupovala som ho prvý krát , ale potrebovala som také niečo tak som si povedala ,dám tomu ešte jednu šancu. O čom tu hovorím ? Ide o suchý šampón Batiste . Určite ho strašne veľa z vás pozná. Ako vieme, vlasy by sme si nemali častejšie umývať ako 2 ,max 3 krát do týždňa. No ja sa to pokúšam vždy dodržať ale niekedy som v takej situácii ,že vlasy by som si ani nemusela ešte umývať ,ale idem niekam a pre lepší pocit si ich umyjem (inak by som mala pocit že sa namna celý svet pozerá , určite to poznáte :D ), a prišla som nato ,že práve toto najviac vlasy vysušuje čím sa aj lahšie lámu. 


Batiste suchý šampon som používala už dávnejšie. bola som s ním na 100% spokojná až nato, že sa mi do 2 týždňov minula celá nádobka. na vlasy som si ju často nedávala . No teraz ako som si ju druhý krát zakupila prišla som nato ,že aj keď nie často ,ale keď som ju použíla tak až moc :D . Baby hovorím vám z vlastných skuseností pri takýchto suchých šamponoch nečakajte ,že keď si ho nafúkate na vlasy ,keď už by ste si vlasy NAOZAJ mali umyť a budete čakať ,že ich budete mať akokeby ste si ich práve umyli. Vtedy som si myslela, že tieto suché šampony sú len veľkým klamstvom. OMYL! Prišla som nato aj ja sama na sebe ,že práveže tieto suché šampony veľmi vedia pomocť keď idete niekam a vidíte, že sa vám vlasy trošku lesknú nafúkate, vmasírujete a dá vaším vlasom krásny objem a nebudete mať pocit, že sa na vás každý pozrá lebo ste si neumyli vlasy už hned po dvoch dňoch. 


Ja som s týmto suchým šamponom naozaj spokojná ! Ja používam presne určený na hnedé vlasy (200ml) ,čiže sa pritom nemusím obávať ani toho ,že by mi zanechal biele čmuhy na hlave alebo prípadne budem vyzerať ako keby mi niečo nasypali na hlavu , ale počula som ,že aj keď si nekúpite presne na hnedé vlasy a krásne dokôkladne vmasírujete aj ten univerzálny tak s tým nie je žiadny problém ! :) 

Viete mi poradiť ešte nejaký super suchý šampón s ktorým máte fakt dobré skúsenosti? Keďže zatiaľ ,som o iných suchých šampónoch moc pozitívne názory nepočula :)