....................................Domov .............................Nechty ............................Kozmetika.........................Makeup............................Random

streda 18. januára 2017

Planet Spa - Pleťový hydratačný olej s olivovým olejom

Ahojte ! Videla som vaše komentáre z predchádzajúceho článku !Som rada ,že sa vám článok páčil a preto som posúdila, že viaceré z vás baby tiež ľúbite značku Planet spa. Preto som sa rozhodla ,že vám ukážem ešte jeden produkt od tejto značky . Ide o "Planet Spa - pleťový hydratačný olej s olivovým olejom ".


Kumne sa tento olejček dostal naozaj náhodne. Veľa recenzií a videí som videla na internete, kde takéto druhy olejčekov používajú a taktiež som si povedala ,že to musím vyskúšať. Nechcela som hneď skákať do niečo drahšieho tak som si povedala, že na začiatok si vyskúšam tento olejček od Planet Spa. Používala som ho asi týždeň stále ,aby som vám vedela povedať svoje dojmy. Ako prvé pri týchto olejčekoch treba očakávať, že pleť budete mať po nej naozaj mastnú a preto vám odporúčam si olejček naniesť natvár minimálne 2 hodinky pred spaním ,aby vám ju pleť čo najlepšie vsiakla , keďže inak by ste si ju počas spánku zotreli a nemal by taký účinok.Olejček je naozaj praktický ,keďže je pre všetky vekové kategorie a taktiež pre všetky typy pleti . Ja ju napríklad na čelo nenatieram, keďže ju mám trošku mastnejšiu.  Olejček by mal hydratovať pleť a myslím si ,že to aj spĺňa. Taktiež vám môžem odporučiť ak má niekto suchý typ pleti , pred nanášaním makeupu si kludne može trošku natrieť namiesto hydratačného krému aj tejto olejček , samozrejme nie v takom množstve ako keď si ho dávate večer. Tento produkt keby mám ohodnotiť tak by si z 10 bodov tých 7 určite zaslúžil :)
Budem rada ak mi napíšete či aj vy používate nejaké olejčeky a akej značky , budem veľmi zvedavá a rada si nechám možno aj niečo nového poradiť ! :) Majte sa krásne a vidíme sa onedlho :) 

nedeľa 15. januára 2017

Planet spa - zľupovacie masky

Ahojte! Včera som si dopriala počas skúškového pár hodín relaxu . Keď mám takýto deň nikdy si nezabudnem dať nejakú dobrú masku na tvár . Keď som si ju nanášala na tvár napadlo ma ,že vám o tejto maske napíšem článok. Ja si na tvár hocijakú masku dať nemôžem , keďže moja pleť je citlivá a stalo sa mi pri viacerých maskách ,že mi tvár buď sčervenala alebo mi vyšli vyrážky. Ak ide o masky taktiež skôr uprednostňujem zľupovacie . Ide o masky z Avonu značky Planet Spa. Odkedy poznám Avon zbožňujem od nich túto značku a hlavne masky. Tentokrát mám od nich tieto dva kúsky , ktoré som sa vám rozhodla ukázať .

1.) Prvá maska je Avon Planet Spa- Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska (75ml) ,ktorá obsahuje výťažky z čierneho kaviáru .(TU si ju viete pozrieť alebo objednať)
Táto maska  - vyťahuje z pleti  nečistoty , obnovuje a uvoľňuje a dáva zdravší vzhľad pleti :)
Ako si môžte pozrieť nižšie v článku, maska obsahuje aj malé trblietky . Po natretí ju nechávam na tvári pôsobiť 20-25 minút
kým maska uschne a potom ju stiahnem, pleť je potom krásna hebká a viditeľne vyhľadená.


2.)Druhá maska je Avon Planet Spa -Revitalising Retreat Peel Off Face Mask with Chinese Ginseng (75 ml). (TU si ju môžete objednať) Túto masku používam častejšie, keďže je to skôr vyživovacia maska . Požívam ju aj dva krát do týždňa. Maska je určená na odstraňovanie nečistôt z pleti a odumretej kože, pleť ponecháva sviežu a plnú energie ! Po maske je moja pleť naozaj mäkká a ako keby znovuzrodená ! :) Maska ma zaujímavú farbu obsahuje ako keby striebristo-jemne broskyňový odlesk, ktorý vyzerá naozaj zaujímavo ! Ak ľúbite takéto masky , túto vám naozaj odporúúčam lebo som s ňou na 100 % spokojná :) 


 Takto vyzerajú masky : 


Majte krásny deň! :)