....................................Domov .............................Nechty ............................Kozmetika.........................Makeup............................Random

štvrtok 12. januára 2017

Jessup štetce

 Ahojte! :) Dneska som sa vám rozhodla pridať takú akokeby recenziu na úžastné štetce ktoré som si nedávno objednávala . Ide o krásne čierno-zlaté jessup štetce od pinkpandy . Táto sada obsahuje 15 druhov štetcov . Dávno som zháňala nejaké pekné štetce, ktoré sú skôr už na očné tiene a podobne :) A tak som sa rozhodla pre tieto . Sada teda obsahuje 15 štetcov , SEM vám pripnem odkiaľ som si ich objednávala . Štetce sú samozrejme zo syntetických štetín , ktoré sú neskutočne hebké a pracovať sa s nimi dá výborne.


 1. veľký štetec na púder
 2. tento štetec je taký si myslím univerzálny môjho hladiska je výborný štetec na bronzér a konturovanie :) 
 3. štetec je výborne použitelný na lícenku, ale myslím si ,že taktiež sa s ním dá užasne kontúrovať :)
 4. štetec je podla nápisu na púder ale taktiež si myslím ,že je taký univerzálny 
 5. tento štetec je na highlighter 
 6. štetec je drsnejší čiže podla mňa je to asi najuniverzálnejší štetec ,keďže ho každý používa nato, načo mu je to najlepšie, či už na oči alebo na nejaký makeup alebo podobne :)
 7. štetec je určený na nanášanie korektoru , a myslím si že nato to má užastný tvar aj veľkosť
 8. tenší blendovací štetec
 9. blendovací štetec s trošku okrúhlejšie uloženými štetinkami
 10.  hrubší blendovací štetec trošku sploštený :)
 11. ďalší štetec na korektor ale myslím si že je super aj na nanášanie tekutých očných tieňov a glittrov
 12. tento štetec je podobný ako 5. štetec len v menšom ale tento sa už používa len na oči napr. nanášanie očného tieňu na iba určené miesta napríklad do záhybu oka 
 13. štetec určený na nánášanie očných tieňov ku korienkom dolných mihalníc :)
 14. štetec na očnú linku 
 15. štetec na pery 


Sú to naozaj super štetce a som s nimi spokojná, sú kvalitné, štetinky nevypadávajú a líčiť sa s nimi dá naozaj super . Môžem vám ich naozaj len a len odporúčať ! :) 

Prajem vám pekný dník a vidíme sa nabudúce :)

nedeľa 8. januára 2017

Makeup revolution- Eyes like shadow paletka

Ahojte! Pekný deň vám prajem takýto studený deň :P Konečne sme sa dostali k môjmu očakávanému článku a to o krásnej paletke s 32 očnými tieňmi ! Paletka je od makeup revolution "eyes like shadow - ultra shadows" paletka :) (Paletku si viete pozrieť aj objednať TU ) Na tejto paletke som už veľmi dlho rozmýšlala , chcela som nejakú takú kde sú aj extravagantnejšie a silnejšie farby , ale aj decentné jemné , teda paletku ,z ktorej sa dá líčiť na naozaj hocijakú príležitosť! :) A myslím si že som spravila dobré rozhodnutie . Táto paletka obsahuje 32 rôznych odtieňov . Paletka je musím povedať naozaj pestrá, od jemných telových farieb sú tu od modrej, ružovej, zelenej naozaj hocijakej farby až po hnedú čiernu a takú decentnejšiu , zvyčajnejšiu farbu . Dosť som sa bála pigmentácie paletky . Keďže som skúsenosti s očnými tieňmi od makeup revolution nemala tak som nevedela presne čo očakávať. A znovu som sa len a len príjemne prekvapila. Farby sú prekrásne pigmentované a ako som na prvý dojem posúdila tak by nemali ani prášiť. Ešte štetcom pri líčení som ich neskúšala či naozaj neprášia ale myslím si ,že by nemali. 


Spravila som vám aj swatche tieňov aby ste videli približne tú pigmentáciu , Myslím si že nemusím k tomu už nič dodať lebo fotky hovoria za seba :) Farby idú postupne podľa paletky. 

No čo poviete ? Vy aké paletky používate ? Máte nejakú paletku alebo kozmetiku od Makeuprevolution ? Aké máte vy skúsenosti ? :)